Video Klip

Video klip sadece görsel şölenden oluşan bir kısa film değildir. Aynı zamanda bir hikayesi olan, sinematografik ögeler barındıran etkileyici yapımlar olmaları beklenir. Siz de film tadında bir video klip’e sahip olmak istemez misiniz?

Peki video klip’leri nasıl yapıyoruz?

SineSet Filmin yaratıcı senaryo ekibi çalışmalarına başlamadan önce şarkınızı defalarca dinler. Her bir dinleyen oluşturduğu taslak hikayelerle toplantıya katılmaya hazır olmalı çünkü video klip senaryosu için yapılacak olan toplantı zorlu geçecek. Hararetli bir o kadar da eğlenceli toplantıdan sonra senaryo ekibi bir hikaye üzerinde hem fikir olmuştur. Video klip için hazırladığımız taslak senaryo hazırlanır ve beğeninize sunmak için bir toplantı yapılır. Her şey yolunda gittiyse fikrimizi ve taslak senaryomuzu beğenmiş olmalısınız. Artık video klibin çekileceği yerlerin ve filme uygun kullanılacak ekipmanın tespiti yapılabilir. Klibin yönetmeni ve sanat yönetmeniyle beraber filmde kullanılacak bütün bileşenlerin detayları hazırlanır. Bu aşamadan sonra her şey hazır durumdadır. Video klip’in çekim takvimi belirlenir ve çekimler başlar.

Çekimler esnasında biz çok eğleniyoruz, eminiz siz de eğleneceksiniz.

SineSet Film prodüksiyon ekibi video klibin senaryosuna uygun ekip ve ekipmanı hazırlayarak çekim sahasında çekimleri gerçekleştirir. Video klip yönetmeni, görüntü yönetmeni, sanat yönetmeni ve set ekibi video klip çekimi boyunca size her türlü desteği verecektir.

Sonuç önce bizi memnun etmeli ancak sizin isteklerinizin göz ardı edilmemesi de önemli. O yüzden video klibi aslında beraber çekeceğiz ve eminiz bu sırada çok eğleneceksiniz.
Copyright © SineSetFilm 2017. All rights reserved.