ANA SAYFA
TR EN
BİZ KİMİZ PRODÜKSİYON MEDYA REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM

10. Yıla Yaklaşırken

SineSet Film 2010 yılında faaliyetlerine başladı. İlk günden itibaren, ekip arkadaşlarımızla birlikte, sağlıklı ve başarılı büyüme hedefiyle çalışarak nitelikli hizmet sunmayı amaçladık.

Bizim için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık kriterleri önemlidir. Bu kriterlerin ışığında en büyük hedefimizi gerçekleştirmek için çalışırız. Bu hedef, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. SineSet Film, çalışanlarının desteği ile bu başarıyı elde ederek bunu sürekli kılacaktır.

Biz üretirken, proje geliştirirken ve bu projeleri uygularken müşterilerimiz için değer yaratmayı, beklentilerine yönelik hizmetler sunmayı amaçlarız.

Kalıcı olmak, devamlılık ve teslimat sonrası aşamalarda müşterilerimize destek olmak en önemli amacımızdır. Bütün yatırımlarımız ve gelişme sürecimiz SineSet Film’in kalıcılığı ve devamlılığı üzerinedir. Bu görev bilinci ve bakış açımız bizi kurumsal bir yapı kazanmaya doğru götürüyor.

İnsan kaynağının, kaliteli yaşamının iş verimine yansıdığını düşünürüz. Bu doğrultuda SineSet Film’de asla mesai saati uygulaması yoktur. Saha çekimleri haricinde ofis çalışma saatlerini çalışanlar kendi isteklerine göre düzenlerler. Şirket bünyesinde mesleki eğitim ve kişisel gelişim eğitimleri alırız. Bu uygulamaların sonucu olarak iş verimimiz artar bu da işlerimize yansır. Başarımızın temel nedeni budur.

Biz bu bilinç ve yaklaşımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. SineSet Film’in bu özgür yapısının ve yaklaşımlarının siz değerli iş ortaklarımızı, özgür düşünceye bir adım daha yaklaştıracağını, dolayısıyla hedeflediğiniz başarının yakalanmasına destek sağlayacağını biliyoruz. Bir gün, bir yerde, bir şekilde beraber çalışmak dileğiyle…

Saygılarımla
Göktan Göktaş
Genel Koordinatör
Yönetmen
Copyright © SineSetFilm 2018. All rights reserved.